x
x
 
Strona głównaO ProjekcieDla EkspertówPliki do pobraniaGaleria zdjęćPatroni medialniKontakt

  Aktualności lista aktualności -


aktualność: 8 z 32
pierwszapoprzednia następnaostatnia
  Panel młodych ekspertów
 

W dniu 2 czerwca 2011 roku, w ramach Projektu, na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej odbył się Panel młodych ekspertów. W panelu uczestniczyli studenci studiów magisterskich (w tym inżynierowie), studenci studiów doktoranckich, pracownicy naukowi uczelni i zespół Projektu.

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia kierownika Projektu Pani dr inż. Barbary Cichy oraz Pani mgr inż. Ewy Kużdżał. Następnie swoją prezentację na temat "Społecznych aspektów gospodarowania odpadami przemysłowymi" przedstawiła Pani mgr Magdalena Głogowska z Instytutu Ochrony Środowiska. Dyskusję prowadził dr hab. inż. Marian Turek prof. nzw. w Pol. Śl. W czasie dyskusji swój głos zawierali m.in. dr hab. inż. Jerzy Piotrowski prof. nzw. w Pol. Śl. oraz prof. dr hab. inż. Andrzej Mianowski. Panel zakończyło wystąpienie Pani dr inż. Barbary Syposz-Łuczak z Fundacji Progress and Business.

Podsumowanie ankiety przeprowadzonej wśród uczestników dyskusji jest do pobrania tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z galerią zdjęć z panelu.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z panelu.

Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w Panelu.wpisano  2011-06-06 09:44:17
ostatnia zmiana  2012-04-02 12:12:04
Odpady nieorganiczne przemysłu chemicznego - foresight technologiczny
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO