x
x
 
Strona głównaO ProjekcieDla EkspertówPliki do pobraniaGaleria zdjęćPatroni medialniKontakt

  Aktualności lista aktualności -


aktualność: 17 z 32
pierwszapoprzednia następnaostatnia
  Prognoza rozwoju przemysłu chemicznego w Europie ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu nieorganicznego i nawozowego; stan z grudnia 2010
 

Prognoza rozwoju przemysłu chemicznego w Europie ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu nieorganicznego i nawozowego; stan z grudnia 2010 jest do pobrania w zakładce „Pliki do pobrania”.

Mamy przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych kondycją i rozwojem przemysłu chemicznego, w tym nieorganicznego, że w ramach projektu nasi eksperci współpracujący: Wojciech Lubiewa-Wieleżyński  i  Jerzy Majchrzak opracowali „Prognozę rozwoju przemysłu chemicznego w Europie  ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu nieorganicznego i nawozowego” na podstawie najbardziej aktualnych danych CEFIC, PIPC, GUS, Eurostat i danych firm konsultingowych.
Prognoza ta jest aktualizacją rozdziału 1 Raportu „Problem odpadów nieorganicznych a rozwój przemysłu chemicznego w Polsce”. Przypominamy, ze Raport ten stanowiący analizę stanu istniejącego stanowi podstawę badań foresightowych prowadzących do wygenerowania scenariuszy rozwoju branży.   

 

 wpisano  2010-12-30 09:13:58
ostatnia zmiana  2012-04-02 12:31:57
Odpady nieorganiczne przemysłu chemicznego - foresight technologiczny
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO